Сет ласер DW088CG и метро DW099E

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент

19,999.00 ден 23,999.00 ден

Спореди

Карактеристики

Класа на ласер2
Прецизност на 10m3mm
Прецизност на работен опсег6mm
Број на ласерски снопови2
Поставеност на сноповите90°
Видливост во внатрешни простории15m
Работен опсег со детектор до50m
Ниво на самонивелирање4°
Наклон по X и Y оска°
Приклучок на трипод
Напојување типААА
Тежина4.12Kg
Должина112mm
Висина113mm
SKU: DW0889CG-XJ Категории: , БРЕНД:

Опис

DW099E ласерско метро со ласерска диода 635nm и опсег до 30 метри и толеранција +/- 3мм на 10 метри. Метрото користи две батерии ААА.