Сет флексибилна рачка со додатоци 12 дела

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

999 ден 1,599 ден

Има Залиха

SKU: FMHT0-62691 Категории: , , БРЕНД:

Опис

Одвртувачот е со интегриран пренос со 40 забци за брзо одвртување и висок вртежен момент. Содржи: 5mm, 6.5mm, 8mm/ PZ1, PZ2, PZ3/ PH1, PH2, PH3/ T10, T15, T20.