Сет FLEXVOLT полнач и батерии 9.0Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент

34,999.00 ден 40,999.00 ден

Спореди
SKU: DCB132X2-QW Категорија: БРЕНД:

Опис

Сет од две батерии Flexvolt 54V 9Ah со брз полнач DCB132