Скалпер на преклоп со дупли нож FATMAX

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

899 ден 1,499 ден

Има Залиха

SKU: XTHT0-10502 Категории: , БРЕНД:

Опис

Повеќенаменски професионален скалпер со двојно сечило и шаржер за резервни ножеви.