Стабилен абрихтер со дихт 2100W 260mm 2.5mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

199,999.00 ден

Нема Залиха

Спореди

Карактеристики

Влезна моќност2100W
Број на вртежи6200rpm
Макс. ширина на обработка260mm
Макс. висина на обработка2.5mm
Макс. длабина на стругање3mm
Дијаметар на цилиндерmm
Движење на материјалот5m\min
Тежина53Kg
Должина1050mm
Висина950mm
Длабина700mm
SKU: D27300-QS Категорија: БРЕНД: