Стабилна кружна пила со маса 1850W 250x30mm 77mm со постоље

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

69,999 ден 83,999 ден

Карактеристики

Влезна моќност1850W
Дијаметар на диск210mm
Прифат на пилата30mm
Број на вртежи5200rpm
Аголно наклонување на пилата0-45°
Аголна ротација на пилата°
Сечење при 90°/45° ( В x Ш )mm
Сечење при 90°/90° ( В x Ш )mm
Сечење при 90°/90° ( В x Ш )mm
Сечење при 45°/90° ( В x Ш )mm
Сечење при 45°/90° ( В x Ш )mm
Сечење при 45°/45° ( В x Ш )mm
Максимална длабина на пресек65mm
Длабочина на сечење при 90°65mm
Длабочина на сечење при 45°45mm
Димензии на масата485×485mm
Отсекување од десно622mm
Отсекување од лево318mm
Тежина22Kg
Длабинаmm
Должина605mm
Висина330mm
SKU: DWE7485RS-QS Категорија: БРЕНД: