Стабилна кружна пила 1300W 260mm со маса

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

69,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност1300W
Дијаметар на диск260mm
Прифат на пилата30mm
Број на вртежи2750rpm
Аголно наклонување на пилата48°
Аголна ротација на пилата50°
Сечење при 90°/45° ( В x Ш )130 x 50mm
Сечење при 90°/90° ( В x Ш )125 x 55mm
Сечење при 90°/90° ( В x Ш )140 x 40mm
Сечење при 45°/90° ( В x Ш )90 x 55mm
Сечење при 45°/90° ( В x Ш )100 x 48mm
Сечење при 45°/45° ( В x Ш )90 x 20mm
Максимална длабина на пресек50mm
Длабочина на сечење при 90°mm
Длабочина на сечење при 45°mm
Димензии на масатаmm
Отсекување од десно175mm
Отсекување од лево60mm
Тежина20Kg
Длабина590mm
Должина490mm
Висина620mm
SKU: DW711-QS Категорија: БРЕНД: