Стабилна пила за неметали 1600W 250×25.4mm 95mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

100,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1600 W
Број на вртежи 4200 rpm
Макс. ширина на обработка 250 mm
Макс. висина на обработка mm
Макс. длабина на стругање 95 mm
Дијаметар на цилиндер 25.4 mm
Движење на материјалот m\min
Тежина 32 Kg
Должина 860 mm
Висина mm
Длабина 690 mm
SKU: D24000-QS Категорија: БРЕНД: