Стабилна потезна пила 1400W 216x30mm 4500rpm XPS

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

27,999 ден 35,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност1400W
Дијаметар на диск216mm
Прифат на пилата30mm
Број на вртежи4500rpm
Аголно наклонување на пилата48°
Аголна ротација на пилата48/48°
Сечење при 90°/45° ( В x Ш )270 x 48mm
Сечење при 90°/90° ( В x Ш )62 x 265mm
Сечење при 90°/90° ( В x Ш )270 x 60mm
Сечење при 45°/90° ( В x Ш )190 x 60mm
Сечење при 45°/90° ( В x Ш )190 x 60mm
Сечење при 45°/45° ( В x Ш )190 x 48mm
Максимална длабина на пресек70mm
Длабочина на сечење при 90°mm
Длабочина на сечење при 45°mm
Димензии на масатаmm
Отсекување од десноmm
Отсекување од левоmm
Тежина12Kg
Длабина550mm
Должина490mm
Висина590mm
SKU: DWS774-QS Категорија: БРЕНД: