Стабилна потезна пила 1850W 250x30mm 4300rpm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

59,999 ден 78,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност1850W
Дијаметар на диск250mm
Прифат на пилата30mm
Број на вртежи4300rpm
Аголно наклонување на пилата48°
Аголна ротација на пилата50/50°
Сечење при 90°/45° ( В x Ш )305 x 58mm
Сечење при 90°/90° ( В x Ш )305 x 85mm
Сечење при 90°/90° ( В x Ш )305 x 85mm
Сечење при 45°/90° ( В x Ш )215 x 85mm
Сечење при 45°/90° ( В x Ш )215 x 85mm
Сечење при 45°/45° ( В x Ш )215 x 58mm
Максимална длабина на пресек85mm
Длабочина на сечење при 90°mm
Длабочина на сечење при 45°mm
Димензии на масатаmm
Отсекување од десноmm
Отсекување од левоmm
Тежина17.2Kg
Длабина465mm
Должина615mm
Висина390mm
SKU: DWS778-QS Категорија: БРЕНД: