Брусна трака тесна 13x451mm 120g 3 пар.

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент

209.00 ден 319.00 ден

Има Залиха

SKU: STA33381-XJ Категорија: БРЕНД: