Бургија за метал HSS-R DIN338 6.5x101mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент

59.00 ден 109.00 ден

Има Залиха

SKU: STA50070-QZ Категорија: БРЕНД: