Бургија за метал HSS-R-R DIN338 1x40mm 3 пар.

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент

59.00 ден 99.00 ден

Има Залиха

SKU: STA50000-QZ Категорија: БРЕНД: