Лист за кружна пила 140×12.7mm 32 заби TCT/HM

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент

649.00 ден 1,399.00 ден

Има Залиха

SKU: STA13005-XJ Категорија: БРЕНД: