Аку. ротациска ексцентар брусилка 18V

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент

9,999.00 ден 10,599.00 ден

Има Залиха

Спореди
SKU: FMCW220D1-QW Категорија: БРЕНД:

Опис

Акумулаторска ротациска ексцентрична брусилка во торба комплет со полнач и една батерија 18V 2.0Ah дијаметар на диск 125 мм so 12000 вртежи во минута.