Трачна брусилка тесна 350W 451x13mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,999 ден 4,799 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 350 W
Брзина на траката 900-1600 m/min
Димензии на траката 451×13 mm
Брусна површина mm
Тежина 1.6 Kg
Должина 450 mm
Висина 140 mm
SKU: KA900E-QS Категорија: БРЕНД: