Трачна брусилка 1.010W 75x533mm Куфер

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент

7,499.00 ден 8,299.00 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност1010W
Брзина на траката190-380m/min
Димензии на траката76×533mm
Брусна површина76×140mm
Тежина3.5Kg
SKU: FMEW204K-QS Категорија: БРЕНД: