Трачна брусилка 720W 75x457mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

5,499 ден 6,099 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 720 W
Брзина на траката 206 m/min
Димензии на траката 75×457 mm
Брусна површина 75×145 mm
Тежина 2.84 Kg
Должина mm
Висина mm
SKU: KA86-QS Категорија: БРЕНД: