Трачна брусилка 720W 75x533mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

7,899 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 720 W
Брзина на траката 250 m/min
Димензии на траката 75×533 mm
Брусна површина 75×190 mm
Тежина 3.85 Kg
Должина 160 mm
Висина 210 mm
SKU: KA88-QS Категорија: БРЕНД: