Убодна батериска пила без рукохват 18V без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент

17,999.00 ден

Спореди

Карактеристики

Напон18V
Капацитет на батерија5AhAh
Движења во минута1000-3200spm
Висина на движење26mm
Аголно сечење до45°
Сечење во дрво до135mm
Сечење во метал до10mm
Сечење во PVC доmm
Сечење на обоени метали доmm
Тежина2.0Kg
Тежина со батеријаKg
Должинаmm
Висинаmm
Ширинаmm
SKU: DCS335N-XJ Категорија: БРЕНД: