Убодна пила без ракофат 701W 3100rpm 130mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

16,999 ден 23,199 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност701W
Движења во минута800-3100spm
Аголно сечење до45°
Сечење во дрво до130mm
Сечење во метал до12mm
Сечење во PVC до30mm
Сечење на обоени метали доmm
Тежина2.0Kg
Должина265mm
Висина210mm
SKU: DW333K-QS Категории: , БРЕНД: