Убодна пила во куфер 550W 80mm AUTOSELECT

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

6,099 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност550W
Движења во минута1500-3000spm
Аголно сечење до45°
Сечење во дрво до80mm
Сечење во метал до5mm
Сечење во PVC до15mm
Должина на удар19mm
ТежинаKg
Должинаmm
Висинаmm
SKU: KS801SEK-QS Категорија: БРЕНД: