Убодна пила со горен ракофат 550W 3100rpm 85mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

13,499 ден 16,199 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност550W
Движења во минута0-3100spm
Аголно сечење до45°
Сечење во дрво до85mm
Сечење во метал до10mm
Сечење во PVC до20mm
Должина на удар20mm
Тежина2,0Kg
Должина230mm
Висина200mm
SKU: DW341K-QS Категории: , БРЕНД: