Убодна пила со куфер 620W 90mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,499 ден 5,499 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 620 W
Движења во минута 0-3000 spm
Аголно сечење до 45 °
Сечење во дрво до 90 mm
Сечење во метал до 8 mm
Сечење во PVC до 15 mm
Движење на удар 19 mm
Тежина 2,2 Kg
Должина 310 mm
Висина 300 mm
SKU: KS901SEK-QS Категорија: БРЕНД: