Убодна пила со регулација 520W 70mm куфер

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност520W
Движења во минута0-3000spm
Аголно сечење до0-45°
Сечење во дрво до70mm
Сечење во метал до5mm
Сечење во PVC доmm
Сечење на обоени метали до15mm
Тежина1.7Kg
Должинаmm
Висинаmm
SKU: KS701EK-QS Категорија: БРЕНД: