Убодна пила 400W 65mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,399 ден 3,099 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 400 W
Движења во минута 3000 spm
Аголно сечење до 0-45 °
Сечење во дрво до 65 mm
Сечење во метал до 5 mm
Сечење во PVC до 10 mm
Сечење на обоени метали до mm
Тежина Kg
Должина mm
Висина mm
SKU: KS501-QS Категории: , БРЕНД: