Хидрофор 1300w

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент

12,999.00 ден

Има Залиха

Спореди

Карактеристики

Влезна моќност1300W
Макс. проток на вода4200l/h
Макс. висина на испумпување50m
Макс. длабина на потопување8m
Мин. ниво за вшмукување70mm
Можни приклучоци25mm
Должина на кабелm
Тежина15.8Kg
Должина560mm
Висина620mm
SKU: SXGP1300XFBE Категорија: БРЕНД:

Опис

Хидрофор 1300W со можност за потопување до 8 метри и исфрлање на вода до 50 метри со проток на вода од 4200 литри на еден час.