Челна аксијална брусилка 450W 6mm 25.000rpm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

7,499 ден 9,499 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност450W
Број на вртежи25000rpm
Прифат на глава6mm
Тежина1.6Kg
Должина356mm
Висинаmm
SKU: DWE4884-QS Категорија: БРЕНД: