Чистач на пареа 1600W 350ml

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

5,999 ден 8,999 ден

Има Залиха

Карактеристики

Излезна моќност1600W
Температура на пареата85
Индикатор за ниво на водатада
Систем на пареаAutoSelect
Бојабела
Должина на кабел5m
Тежина2.7Kg
Должинаmm
Висинаmm

 

 

Опис

Основата за чистење може да ротира до 180 степени, овозможувајќи лесно маневрирање под мебелот и ќошевите. Елиминира 99.9% од домашните бубачки и бактерии без додатни хемиски средства. Променливо електронско прилагодување на пареата во зависност од материјалот кој се чисти. Подготвено за користење за 20 секунди од вклучувањето. Вграден воден филтер против бигор.

Доаѓа со 2 микрофибер папучи.
1 x лизгач за теписони.