54V Комбиниран чекан SDS-Plus 3.5J FLEXVOLT

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

61,999 ден 80,999 ден

Карактеристики

Напон18/54V
Капацитет на батерија6Ah
Ударна енергија3.5J
Број на вртежи0-1000rpm
Број на удари0-4480bpm
Макс. дупчење во бетон30mm
Макс. дупчење со крунаmm
Макс. дупчење во дрво30mm
Макс. дупчење во метал13mm
Прифат на стезна главаSDS+
Тежина

3.7

Kg
Тежина со батерија4.95Kg
Должина400mm
Висина250mm
Ширина95mm
SKU: DCH333X2-QW Категорија: БРЕНД: