54V комбинира чекан 9Ah 52mm FLEXVOLT

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

99,999 ден 123,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон54V
Капацитет на батерија12Ah
Ударна енергија19.4J
Број на вртежиrpm
Број на удариbpm
Макс. дупчење во бетон52mm
Макс. дупчење со круна150mm
Макс. дупчење во дрвоmm
Макс. дупчење во металmm
Прифат на стезна главаSDS-MAX
Тежина9.5Kg
Тежина со батеријаKg
Должина284mm
Висина644mm
Ширина115mm
SKU: DCH773Y2-QW Категорија: БРЕНД: