54V Кружна пила 67mm FLEXVOLT без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

24,999 ден 37,999 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон54V
Капацитет на батерија/Ah
Дијаметар на пилата190mm
Прифат на пилата30mm
Број на вртежи5800rpm
Аголно сечење до57°
Длабочина на сечење при 90°67mm
Длабочина на сечење при 90° со шини/mm
Длабочина на сечење при 45°49mm
Длабочина на сечење при 45° со шини/mm
Тежина3.6Kg
Тежина со батеријаKg
Должина355mm
Висина245mm
Ширинаmm
SKU: DCS575N-XJ Категорија: БРЕНД: