54V Режач за ѕидови FLEXVOLT без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

34,999 ден 45,999 ден

Карактеристики

Напон54V
Капацитет на батеријаAh
Дијаметар на пила125mm
Прифат на пилата22,2mm
Број на вртежи9000rpm
Длабочина на сечење32mm
Ширина на сечење35mm
Тежина со батерија4,8kg
SKU: DCG200NT-XJ Категорија: