54V Сет 2x9Ah батерии и полнач DCB118

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

33,999 ден 38,999 ден

SKU: DCB118X2-QW Категорија: БРЕНД:

Опис

Сет од две батерии 54V 9Ah FLEXVOLT и брз полнач DCB118