Перач под висок притисок 1700W со четка 130бар

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

8,999 ден

Карактеристики

Влезна моќност 1700 W
Проток на вода 420 l/h
Максимален притисок 130 bar
Работна температура на вода 50
Должина на цревото 6 m
Тежина 10.6 kg
SKU: BXPW1700PE Категорија: БРЕНД: