Перач под висок притисок 2200W со четка 150бар

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

11,999 ден

Карактеристики

Влезна моќност 2200 W
Проток на вода 440 l/h
Максимален притисок 150 bar
Работна температура на вода 50
Тип на мотор
Должина на цревото 8 m
Тежина 13.5 Kg
Должина mm
Висина mm
SKU: BXPW2200PE Категорија: БРЕНД:

Опис

Овој модел на перач со висок притисок од 2200W е идеален за одржување на вашето возило, мотор, велосипед, комплетно чистење на дворот и мебелот во дворот како и фасадата на вашата куќа и подовите околу неа. Доаѓа со пиштол и 2 дизни за различни намени. Црево од 8m, филтер за довод на вода, сад за детергент,четка за перење автомобили, четка за перење подови, рачка за пренос и потпирач за фиксно држење на апаратот, 2 гумирани тркала и котур за намотување и безбедно чување на цревото.

Може да ве интересира…