Аку.дупчалка/одвртувач 18V XRP без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

16,999.00 ден 23,999.00 ден

Има Залиха

Спореди

Карактеристики

Напон18V
Капацитет на батеријаAh
Механички брзини3
Максимален вртежен момент95Nm
Број на вртежи0/450/1300
/2000
rpm
Број на удари/bpm
Макс. дупчење во бетон/mm
Макс. дупчење во дрво55mm
Макс. дупчење во метал13mm
Капацитет на стезна глава13mm
Тежина1.6Kg
Тежина со батеријаKg
Должина215mm
Висина210mm
Ширина70mm
SKU: DCD991NT-XJ Категорија: БРЕНД:

Може да ве интересира…