CS1250LK Рачен циркулар

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

5,999 ден 6,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1250 W
Дијаметар на пилата 190 mm
Прифата на пилата 16 mm
Број на вртежи 5300 rpm
Аголно сечење до 45 °
Длабочина на сечење при 90° 66 mm
Длабочина на сечење при 90° со шини mm
Длабочина на сечење при 45° mm
Длабочина на сечење при 45° со шини mm
Тежина Kg
Должина mm
Висина mm
SKU: CS1250LK Категорија: БРЕНД: