Аголна брусилка 1200W 125mm 11.000rpm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

8,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1200 W
Дијаметар на диск 125 mm
Навој на вретено M14
Број на вртежи 11000 rpm
Тежина 2.2 Kg
Должина 285 mm
Висина 80 mm
EAN: 5035048464557 SKU: DWE4217-QS Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.12 кг
Димензии(пакет) 39.5 × 15 × 12 cm
Платформа

Бренд