Аголна брусилка 2200W 230mm 6.500rpm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

12,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 2200 W
Дијаметар на диск 230 mm
Навој на вретено M14
Број на вртежи 6500 rpm
Тежина 5.2 Kg
Должина 490 mm
Висина 150 mm
EAN: 5035048617151 SKU: DWE492-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 6.31 кг
Димензии(пакет) 56 × 20.5 × 12.5 cm
Платформа

Бренд