Аголна брусилка 2400W; 180mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

17,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 2400 W
Дијаметар на диск 180 mm
Навој на вретено M14
Број на вртежи 8500 rpm
Тежина 5.5 Kg
Должина 520 mm
Висина 145 mm
EAN: 5035048394823 SKU: DWE4557-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 7.044 кг
Димензии(пакет) 61.5 × 25 × 12.6 cm
Платформа

Бренд