Аголна брусилка 2600W 230mm 6500rpm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

19,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

 

Влезна моќност 2600 W
Дијаметар на диск 230 mm
Навој на вретено M14
Број на вртежи 6500 rpm
Тежина 5.9 Kg
Должина 520 mm
Висина 145 mm

 

EAN: 5035048394977 SKU: DWE4579-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 7.4 кг
Димензии(пакет) 61 × 25 × 13 cm
Платформа

Бренд