Аголна брусилка 800W 115mm 11.800rpm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

6,490 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 800 W
Дијаметар на диск 115 mm
Навој на вретено M14
Број на вртежи 11800 rpm
Тежина 1.8 Kg
Должина 270 mm
Висина 80 mm
EAN: 5035048634448 SKU: DWE4056-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 2.531 кг
Димензии(пакет) 38.5 × 15.5 × 12 cm
Платформа

Бренд