Аголна брусилка 800W 125mm 11.800rpm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

6,490 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 800 W
Дијаметар на диск 125 mm
Навој на вретено M14
Број на вртежи 11.800 rpm
Тежина 1.8 Kg
Должина 270 mm
Висина 80 mm

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 2.6 кг
Димензии(пакет) 36.5 × 15.5 × 12.5 cm
Платформа

Бренд