Адаптер за аголно штрафење Impact

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,999 ден

Има Залиха

Карактеристики

Адаптер за аголно штрафење со 38mm длабочина на глава за врвна пристапност и прифат 1/4” Impact. Висококвалитетни запчаници кои обезбедуваат 10 пати подолг работен век. Адаптерот содржи магнет кој овозможува лесна употреба со една рака задржувајќи го битот. Патентиран рачен дизајн кој овозможува намалени вибрации и зголемена контрола и удобност при работа.