Адаптер за батерии V20

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,390 ден

Опис

Адаптер за батерии V20.

Ги конвентира новите батерии од серијата 18V STANLEY FATMAX V20 за употреба на батериски алати од претходната генерација 18V STANLEY FATMAX. Конвертира батерии од 18V STANLEY FATMAX V20 со капацитет од 1.5Ah и 2.0Ah.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.25 кг
Димензии(пакет) 12 × 10 × 9 cm
Платформа

Бренд