Адаптер за површинско затегање

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

449 ден

Има Залиха

EAN: 5706919889341 SKU: 1988934 Категорија:

Опис

Еден пар адаптери за површинско затегање со брзи стеги.

Дополнителни Информации

Бренд

IRWIN