Адаптер за црево на правосмукалка

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,290 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048359679 SKU: DWV9000-XJ Категорија:

Опис

Адаптер за црево на правосмукалка за директно заклучување со компатибилни алати од програмата на DeWalt.

Можност за ротација од 360° што спречува извиткување на цревото за време на употребата. Компатибилно со црево за екстракција од 35mm. Заклучување со завртување што овозможува брзо и едноставно маневрирање со цревото од еден во друг алат.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.11 кг
Димензии(пакет) 19 × 12.5 × 4 cm
Бренд