Адаптер од 1/2 на 1/4 Hex

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

490 ден

Има Залиха

EAN: 5035048082034 SKU: DT7508-QZ Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.11 кг
Димензии(пакет) 16 × 7.7 × 2.2 cm
Бренд