Аку. аголна брусилка 18V без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

13,990 ден 16,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Дијаметар на диск 125 mm
Навој на вретено M14
Број на вртежи 7000 rpm
Тежина / Kg
Тежина со батерија 2.9 Kg
Должина 400 mm
Висина 180 mm
Ширина 130 mm
SKU: DCG412N-XJ Категорија: БРЕНД:

Може да ве интересира…